Deniz Soğutma | Shell&Tube Konderser | Su Soğutma Kuleleri
Telefonumuz
+90 (212) 612 39 53

 SHELL & TUBE KONDENSER

 Su soğutmalı kondenserler endüstriyel su soğutmalı soğuk su üretici ünitelerde, soğutucu gazın yoğuşturulmasında, ısı pompalarında sıcak su üretimi amacıyla kullanılmaktadır.

 Deniz Su Soğutmalı Kondenserler 17 Kw ila 841 Kw kapasite aralığında imal edilebilmektedir.Katalogda bulunmayan kapasiteler için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz. Isı transfer boruları ayanalara makineto kullanılarak sıkıştırılmakta ve  sızdırmazlık sağlanmaktadır. Kondenser ısı transfer boruları dıştan yivli bakır ısı transfer boruları kullanılarak dizayn edilmiştir.
 
 Çalışma şartlarına bağlı olarak ısı transfer boruları paslanmaz olarak imal edilebilmektedir. Dizayn imalat ,kontrollerde Avrupa standartları takip edilerek güvenlik gereksinimleri sağlanmıştır. Kondenser kapakları dökümdür .
 
Aynalar karbon çeliği ,taşıyıcı perdeler korozyona karşı dayanıklı malzemeden , contalar ise , kauçuk conta kullanılarak sızdırmazlık sağlanmıştır. Kondenser üzerindeki bağlantıyı kolaylaştırmak için gaz giriş ve çıkış boruları üzerinde bakır boru bağlantıları bırakılmıştır.
 
 Su giriş çıkış bağlantıları isteğe bağlı olarak dişli veya flanşlı olarak yapılabilmektedir.
Üretilen tüm kondenserler , su tarafı 10 bar, gaz tarafı 30 bar basınç altında test edilmektedir.  
Yukarı Çıkın