Deniz Soğutma | Shell&Tube Konderser | Su Soğutma Kuleleri
Telefonumuz
+90 (212) 612 39 53

 EVAPORATİF SU SOĞUTMA KULESİ

 

Evaporatif tip su soğutma kulelerimiz 70 Kw ila 3000 Kw kapasite aralığında üretilebilmektedir. İhtiyaç duyulan kapasitelerin tam olarak tespit edilmesine yönelik danışamanlık hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.Ürünler hazırlandıktan sonra çalışır vaziyette hizmet vermek üzere firmamız teknisyenleri tarafından hazırlanarak teslimat yapılmaktadır. Daha yüksek kapasite ihtiyaçları için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.  
 
Üretilen tüm kulelerimiz optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Monte edilmiş olarak sevk edilen kulelerimiz su ve elektrik bağlantısına hazır hale getirilmişlerdir. Kule takviye sularının şebeke suyu ile tamamlanması kontrollü şamandıra ile sağlanmaktadır. Isı transferini sağlayan  borular dıştan yivli olarak özel geometrili olup ısı transferini maximum  sağlamak üzere şekillendirilerek dizilmişlerdir.
 
Kulelerimizin, ana taşıyıcı yapısı elektrolize alüminyum karkas üzerine kuruludur , kule kaplaması galveniz sacla kaplı olup ayrıca içten ve dıştan statik fırın boyalıdır.Kulelerimizin iç yapısında M profilli pvc dolgu ve özel dizayn damla tutucular , pvc kule su dağıtım kollektörü kullanılmaktadır ayrıca kullanılmakta olan su fıskiyeleri özel imalat olup tıkanma yapmamaktadır.  
 
Teknik Servis: Cihazlarımızın bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından verilmekte olup , yurtiçinde 12 saat , yurtdışında maksimum 24 saat içinde sistemde olabilecek herhangi bir teknik arızaya firmamız teknisyenleri tarafından müdahale edilebilmektedir.

 

Yukarı Çıkın